Haber

Demokrat Parti Şehzadeler Belediye Başkanı Adayı Murat Yörük Tanıtıldı

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, partisinin Manisa il teşkilatının düzenlediği Şehzadeler Belediye Başkanı aday tanıtım törenine katıldı. Törende, daha önce Manisa Ülkü Ocakları İl Başkanı ve Manisaspor Başkanı olan Murat Yörük’ün, Demokrat Parti’nin Şehzadeler Belediye Başkanı adayı olduğu açıklandı.

Daha önce Manisa Ülkü Ocakları İl Başkanı ve Manisaspor Başkanı olan Murat Yörük, Demokrat Parti Şehzadeler Belediye Başkanı adayı oldu. Yörük’ün adaylığı, Şehzadeler ilçesindeki tarihi Bedesten Salonu’nda DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın da katıldığı geniş katılımlı toplantıyla açıklandı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende konuşan Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, yerel seçimlere kendi adayları ve kadrolarıyla gireceklerini, cesur insanlarla yürüyüşe devam edeceklerini belirtti. Uysal, “Önümüzdeki dönemde siyaset hücrelerini yenileyerek, akması gereken mecrada akacak. Bilmelisiniz ki o mecranın adı Demokrat Parti’dir. Hem yerelde hem de yerelde bu azalan gidişata dur demeliyiz.” Onlarca yıldır bu ülkenin her köşesinde büyük hizmet veren hizmet kervanının sahibi “Bizler, kimseye güvenmeden, inanan halkımızla kendi mücadelemizi yürütmek için bugün burada bir adım atıyoruz. Asırların izlerini taşıyan bu güzel yerde, onlarca yılın hatırasını taşıyan dostlarımla bir aradaydım ve mutluydum. Heyecanlandık, heyecanı buradan alıp tüm Türkiye’ye taşımak istiyorum.”

Şehzadeleri nitelikli kadroyla yönetmeye aday olduğunu açıklayan Murat Yörük, “Söz yeter millet” diyerek destek veren herkese teşekkür etti. -MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu