Haber

İstanbul’da yoğun bir trafik var.

İstanbul’da haftanın dördüncü iş gününde mesai bitiminde yağmurun etkisiyle başlayan trafik yoğunluğu devam ediyor.

Anadolu yakasında D-100 karayolu üzerinde Maltepe ve Pendik’in ortasında trafiğin çift yönlü olarak yoğun olduğu görülüyor.

TEM Otoyolu üzerinde Sultanbeyli ve Samandıra’nın ortasında trafik yoğunluğu gözleniyor. Sahil yolları ve TEM bağlantı yollarının bazı kesimlerinde trafik yavaş ilerliyor. Ümraniye İnkılap Mahallesi Küçüksu Caddesi Şile istikametinde trafik yoğunluğu var.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün geliş gidişinde trafik yoğunluğu gözlenirken, Altunizade Tüneli Şile istikametinde trafik yoğunluğu devam ediyor.

D-100 karayolunun Çamlıca ve Bostancı mevkilerinde her iki tarafında trafik yoğun.

D-100 karayolu Avrupa yakasında Zincirlikuyu – Büyükçekmece istikametinde trafik yoğun olurken, karşı istikamette yoğunluğun az olduğu görülüyor. Zeytinburnu ile Bakırköy arasında Avcılar istikametinde trafik durma noktasına geldi.

Basın Ekspres Yolu üzerinde çift yönlü trafik yoğunluğu var. TEM Otoyolu üzerinde Esenler ve Başakşehir ortası ile Metris kavşağından Mahmutbey kavşağına kadar yoğunluk gözleniyor.

TEM Hasdal kavşağı ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ortasında çift yönlü yoğunluk olurken, Mahmutbey kavşağından Esenyurt-Esenkent mevkiine kadar yoğunluk var.

Bakırköy sahil yolunda lokal yoğunluk olurken, D-100 bağlantı yollarında trafik yoğun.

Avrasya Tüneli’nin Anadolu yakasında Kocamustafapaşa mevkiinden girişinde yoğunluk gözleniyor.

Avcılar’dan başlayarak TÜYAP’a kadar yavaş yavaş ilerleyen trafik, ana yol ve yan yolda bazı noktalarda trafik durma noktasına geldi.

Kentin ana arterlerinde mesai saatlerinden sonra başlayan trafik yoğunluğu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin mobil trafik uygulamasına göre yüzde 89’a ulaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu